Přestěhovali jsme se do nové kanceláře v rámci Černé labutě, takže momentálně zařizujeme a zdobíme, aby se nám tam líbilo a už brzy se pochlubíme fotkama na našem Instagramu. Ve článku Slavíme 1 rok: Odhalujeme punkovou minulost i ambiciózní budoucnost jsme prozradili, že chceme náš tým rozšířit až o 10 lidí, a rozjíždíme proto HR kampaně přes sociální sítě. Hledáme account managery, copywritery a kreativce juniory. Povedlo se nám tak ulovit naše nové členy naší smečky a tento měsíc se k nám přidali rovnou tři.

tym-stario-meeting

Vyprodali jsme všechny termíny školení Digitální HR s Matějem Matolínem a našim Michalem Hardynem, které se zaměřuje na problém, který řeší mnoho firem, a tím je nedostatek kvalitních zaměstnanců. Ukázalo se, že málo z nich k jejich hledání využívá sociální sítě, a nejdou tak ruku v ruce s trendy a návyky generace mileniálů, kteří tvoří nejsilnější skupinu kandidátů o práci.

O školení je zájem i nejen jako veřejné, ale i interní pro konkrétní firmy, takže Matěj s Michalem budou proškolovat recruitery top firem v ČR.

 

 

Ve spolupráci se Seznam.cz také proběhla přednáška na UJEP, kde jsme studentům a budoucím markeťákům předali své vědomosti ohledně sociálních sítí. Studenti byli fajn, měli spoustu skvělých dotazů a je vidět, že je budoucnost marketingu v dobrých rukou.

ujep-socialni-site-prednaska

Naše Katka vystoupila na konferenci Brand Building na téma Nemusíte se rozhodovat mezi brandingem a výkonem! a na záznam této přednášky se po registraci můžete podívat zde. VímVíc a Slevomat nás požádali o záznam celého eventu, tak jsme kromě nahrání všech přednášek vytvořili i trailer, který poslouží pro marketingové účely.

Written By

Lenka Šilhánová

Lenka je Community Manager ve Stariu a stará se o tvorbu obsahu na sociální sítě, které pro ni nejsou jen prací, ale i koníčkem. Už roky se věnuje kreativní tvorbě, především blogování, focení a tvorbě videí.