Ahmad Tea je jeden z našich nejnovějších klientů, pro kterého připravujeme landing page a videa. Také jsme rozjeli jejich Instagram a naprogramovali jsme chatbota na jejich facebookovou stránku, který zájemcům doporučí ideální recept na ledový čaj podle jejich osobnosti.

Jak jsme k novému klientovi přišli?

Klienta jsme získali díky našemu školení Efektivního sledování trendů, kam dorazil tým z Al-Namura. Katka je zasvětila do tajů šikovných aplikací, slovo dalo slovo a posílali jsme nabídku ke spolupráci.

Ve Stario Agency jsem byla na školení o sledování digitálních trendů a přístup i celková atmosféra v agentuře se mi líbila natolik, že jsme se rozhodli oslovit je jako firma ve výběrovém řízení na tuto kampaň”, zeptali jsme se Petry Hrabčíkové, která působí jako brand manager Ahmad Tea. „Ledový Anglán je produkt pro mladé a ve Stario mají mladí zelenou, takže nám tohle spojení přišlo jako ideální řešení,” dodala.

Ze zákulisí natáčení videí

Natočili jsme celkem 8 videí s 8 různými recepty na čaje z řady Ledový Anglan. Tato videa budou ke shlédnutí uvnitř chatbota, kterého jsme naprogramovali. Ten vyhodnotí osobnost člověka podle několika klíčových otázek a doporučí mu ideální recept. Projektově ho zastřešila naše Monča, texty vymýšlela Lída a za kamerou stáli Martin a Filip.

Během natáčení jsme sdíleli dění ze zákulisí na našem Instagramu a tady máte pár příkladů toho, co jsme sdíleli.

Jak vznikl nápad s chatbotem?

Aktivně sledujeme dění a trendy v zahraničí, kde se také inspirujeme. S tím příšel i nápad na tvorbu chatbota, což je momentálně jedním z nejžhavějších online trendů v zahraničí. Ahmad Tea měl za cíl oslovit mladší publikum, a to je zvyklé si s lidmi spíš psát než volat. Chatbot je pro ně naprosto přirozenou formou komunikace a skvěle prodá genialitu tohoto drinku, který se dá dělat v létě a bez vaření. Jednoduchými recepty, které chatbot doporučí, si pak můžete Ledového Anglána dále vylepšit. Vyzkoušejte si chatbota v Messengeru na stránce Ahmad Tea ČR.

Mrkněte na naše video o chatbotovi!

Written By

Lenka Šilhánová

Lenka je Community Manager ve Stariu a stará se o tvorbu obsahu na sociální sítě, které pro ni nejsou jen prací, ale i koníčkem. Už roky se věnuje kreativní tvorbě, především blogování, focení a tvorbě videí.