Měsíc utekl jako voda a my pro vás připravujeme další Digitální úterý, které proběhne poslední úterý v měsíci a to 27. 6. od 18:30 na téma Digitální HR a Employer Branding. Opět poteče prosecco proudem, ke kterému bude připraveného i něco dobrého na zub. Dále bude pro hosty opět připravena malá pozornost, aby kromě nově nabytých znalostí neodcházeli s prázdnou. Těšit se můžete i na networking s lidmi z top firem.

Program:

Hlavní workshop – Employer Branding

Naši pozvánku přijala Jana Samšuková, která se stará o atraktivitu značky KPMG jako zaměstnavatele. Připravila si pro vás workshop na téma Employer branding: Jak psát náborové inzeráty a využít Instagram. Získáte spoustu praktických informací a rovnou si vyzkoušíte psaní inzerátů.

Jana-Samšuková-Employer-Branding

Mini workshop – Digitální HR

Za tým Stario vystoupí náš Michal Hardyn na téma Digitální HR a podělí se s vámi o své zkušenosti s náborem zaměstnanců přes sociální sítě. Zjistíte jak nejlépe nalákat kvalitní kandidáty do vaší firmy a co nejvíce funguje pro budování employer brandu.

Michal-Hardyn-Digitalni-HR

Zaujal vás program a rádi byste dorazili? Vyplňte, prosím, tento registrační formulářVaše místo vám potvrdíme e-mailem a budeme se na vás těšit.

Zajímá vás, jak proběhlo minulé Digitální úterý? Přečtěte si tento report.

Written By

Lenka Šilhánová

Lenka je Community Manager ve Stariu a stará se o tvorbu obsahu na sociální sítě, které pro ni nejsou jen prací, ale i koníčkem. Už roky se věnuje kreativní tvorbě, především blogování, focení a tvorbě videí.