Rádi bychom vám představili nový projekt, kterým jsou Digitální úterý. Že si u nás ve Stariu zakládáme na tom sdílet s vámi naše znalosti a know-how jistě víte, pokud jste sledovali naši #StarioAcademy a čtete naše články na blogu. Vzdělávání jsme pak rozšířili i offline, když jsme vám začali nabízet školení. A právě z toho se zrodil i nápad na Digitální úterý, které spojuje naše nadšení pro předávání vědomostí a slinu pro dobré jídlo a pití.

Digitální úterý pro vás budeme chystat vždy poslední úterý v měsíci, kde vás budou čekat dva workshopy, následuje networking s proseccem a drobným občerstvením. Na první Digitální úterý můžete dorazit 30.5. od 18:30 po registraci zde. Vaše místo vám potvrdíme e-mailem.

Na co se můžete těšit?

Hlavní workshop

Naši pozvánku přijal Jiří Benedikt, který si pro vás připravil workshop na téma Nový LinkedIn – zásadní změny a jak ho naplno využít. LinkedIn nedávno představil řadu změn a novinek, ve kterých se uživatelé stále snaží zorientovat. Zjistěte, co musíte znát, abyste svůj profil maximálně využili.

linkedin-jiri-benedikt

Mini workshop

Za tým Stario vystoupí naše Kateřina Malinová na téma Trendy v B2B marketingu. Zjistíte tak, co momentálně nejvíce funguje v B2B sektoru, na kterých sociálních sítích vaše firma nesmí chybět a na které sociální sítě můžete zapomenout.

b2b-marketing-katerina-malinova

Z Digitálního úterý odejdete nejen s novými znalostmi, ale i zajímavými kontakty a drobným dárkem od týmu Stario a našich skvělých klientů. Těšíme se na vás!

digitalni-uterky-workshop-stario

Written By

Lenka Šilhánová

Lenka je Community Manager ve Stariu a stará se o tvorbu obsahu na sociální sítě, které pro ni nejsou jen prací, ale i koníčkem. Už roky se věnuje kreativní tvorbě, především blogování, focení a tvorbě videí.