Máme za sebou první Digitální úterý! 30.5. se u nás v Černé labuti sešli specialisté z firem i freelanceři v počtu téměř 30 účastníků. Velké díky všem, co dorazili!

loga-ucastnici

O své znalosti LinkedInu se podělil Jiří Benedikt a o trendech v B2B marketingu povyprávěla naše Katka Malinová. Prosecco teklo proudem a přichystali jsme k němu i pohoštění. Průběh akce Katka zhodnotila na svém LinkedInu.

Co se hosté dozvěděli?

  • Jak využívat LinkedIn pro budování osobního brandu a u jakých funkcí proběhly změny
  • B2B marketing nabírá ve firmách na síle a začíná být víc a víc online
  • Cold calling je pasé, je třeba si kontakty předehřát online, aby se s vámi po telefonu chtěli bavit
  • V čem se kampaňové stránky liší od klasického webu
  • Jakou má roli osobní brand v B2B

Velice děkujeme našemu klientovi Ahmad Tea za poskytnuté dárky pro účastníky, kteří také měli možnost ochutnat nové za studena připravované čaje z řady Ledový Anglán. Pro Ahmad Tea jsme dělali landing page, videa, rozjíždíme jejich Instagram a programovali jsme chatbota na jejich facebookovou stránku, který zájemcům doporučí ideální recept na ledový čaj podle jejich osobnosti. Kampaň spouštíme už brzy!

Doražte příště!

První Digitální úterý je tedy za námi a už plánujeme to druhé. Pokud máte zájem dorazit, zapište si do kalendářů datum 27.6. a nezapomeňte sledovat naše sociální sítě a web, kam dáme už brzy vědět témata workshopů.

Nechte nám na sebe kontakt a dozvíte se o dalším Digitálním úterý jako první!

Written By

Lenka Šilhánová

Lenka je Community Manager ve Stariu a stará se o tvorbu obsahu na sociální sítě, které pro ni nejsou jen prací, ale i koníčkem. Už roky se věnuje kreativní tvorbě, především blogování, focení a tvorbě videí.