Přípravy na další Digitální úterý jsou v plném proudu. V pořadí už 3. Digitální úterý proběhne poslední úterý v měsíci a to 25. 7. od 18:30 na téma Emoce v marketingové komunikaci. Jak je již tradicí, poteče prosecco proudem, promluví zajímaví speakeři a potkáte lidi z byznysu.

Program:

Hlavní workshop – Emoce v marketingové komunikaci 

Naši pozvánku přijala Olga Pohl, copywriterka, konzultantka obsahu a lektorka psaní. Připravila si pro vás workshop na téma Emoce v marketingové komunikaci aneb Jak oživit firemní copywriting. Co se na workshopu naučíte? „Flexibilní a dynamická firma, která nabízí komplexní portfolio služeb, splývá s korporátním proudem. Jde to i jinak – čtivě a s ohledem na publikum i značku. Důležité je vědět, co chcete sdělit a komu, najít si vlastní hlas. Na workshopu se naučíte očistit copy od slovního plevelu, rozpoznávat emoce v textu (stroje už to umějí, tak proč ne vy), osvěžíte si různé styly komunikace. Vyladit firemní sdělení na vaši cílovku pro vás bude daleko snadnější.“ prozradila nám Olga Pohl a vy se máte na co těšit.

Olga-Pohl-copywriting

Mini workshop – Copywriting pro letní kampaň (případová studie)

Za tým Stario vystoupí naše Ludmila Filipová na téma Copywriting pro letní kampaň a podělí se s vámi o své zkušenosti s tvorbou copywritingu pro kampaň Ledový Anglán a chatbota pro Ahmad Tea. Na prakticky zaměřené case study se dozvíte jak kampaň vznikala a nově nabyté informace si budete moci vyzkoušet na praktickém cvičení tvorby vlastní kampaně.

Ludmila-Filipova-Stario

Zaujal vás program a rádi byste dorazili? Vyplňte, prosím, tento registrační formulářVaše místo vám potvrdíme e-mailem a budeme se na vás těšit.

Zajímá vás, jak proběhlo minulé Digitální úterý? Přečtěte si tento report.

Written By

Lenka Šilhánová

Lenka je Community Manager ve Stariu a stará se o tvorbu obsahu na sociální sítě, které pro ni nejsou jen prací, ale i koníčkem. Už roky se věnuje kreativní tvorbě, především blogování, focení a tvorbě videí.