První ze tří termínů

Minulý týden se konalo první ze tří školení Digitálního recruitmentu. A podařilo se nad naše očekávání. Akce se konala v Event&Art Gallery v Černé Labuti. Dorazilo téměř 30 lidí mezi nimiž byli recruiteři z významný firem jako T-Mobile, ČEZ, Inventi, Seznam.cz, TRW Automotive a další. Zúčastnili se také 4 studenti, kteří byli vybráni na základě motivačního dopisu, který poslali. Tak doufáme, že si to užili a odnesli si hodně zajímavých informací, které v budoucnu využijí. 

Účastníci nám vyplnili dotazník z něhož vzešla 97% spokojenost! Děkujeme! Dva termíny budou ještě v Praze, tak se neváhejte také přihlásit 🙂

digitalni-hr-1

V programu toho bylo opravdu mnoho!

  • Probíral se nábor přes sociální sítě – od Facebooku, po Instagram a LinkedIn.
  • Neopomněl se ani kariérní web a jeho pravidla.
  • Copywriting aneb jak napsat text, aby přilákal pozornost těch správných lidí.
  • V odpolední části se probíralo video – Youtube, Instastories a Facebook Live – nezapomínejte, že video řekne více než tisíc obrázků!
  • Vizuály a aplikace, které vám pomohou vytvářet jedinečné příspěvky – mezi ty patří Canva, Boomerang, Snapseed a Michal s Matějem vám o nich řeknou víc 🙂
  • A spoustu dalšího!

Co účastníky zaujalo nejvíce?

Praktická cvičení na využívání nástrojů, které vám usnadní nábor na sociálních sítích 100 % vedla! Účastníky si také cenili část o copywritingu, který se může zdát u náboru méně důležitý, ale opak je pravdou. Sociální stalking a co se vše můžete o uchazeči dozvědět na sociálních sítích je také část, která zaznamenala velký úspěch! Všichni si cenili formu přednášky a množství informací, které se za celý den dozvěděli.

Na základě zpětné vazby od účastníků v dalším termínu zvýšíme důraz na praktické aplikace pro nábor, které jsou tolik oblíbené, protože rovnou pomůžou v každodenní práci recruitera.

Tak koho zajímá více o Digitálním HR neváhejte – ještě máme jeden termín v Brně 5.10. a jeden v Praze 19.10 🙂 Určitě nebudete litovat!

digitalni-recruitment digitalni-hr-ucastnici

Večer se “šlo na jedno”. Skvělá příležitost jak si předat osobní rady a zkušenosti 🙂

Fotky z akce najdete na našem Facebooku 🙂

Written By