Digitální HR je zpět! Vyhlásili jsme nové termíny na podzim a přibylo i pár změn, díky kterým bude školení ještě lepší než předtím. Jaké jsou vylepšení?

Nový harmonogram

Z proběhlých školení získal Matěj s Michalem spoustu zkušeností a díky tomu mohli školení vylepšit. O tom, jak proběhla minulá školení a co našemu Michalovi dala a vzala jste si mohli přečíst v jeho článku zde.

digitalni hr

Budeme v Praze i v Brně

Zájem projevily i firmy, které sídlí v Brně. Rozhodli jsme se proto otevřít jeden termín i tam. I tentokrát budou termíny v Praze.

digitalni hr

Přijedeme i k vám

Potřebujete proškolit celé vaše HR oddělení? Přijedeme za vámi! V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

digitalni hr

Poslední místa

S přihlašováním neváhejte, po prvních místech se zaprášilo hned po spuštění a na některých termínech zbývá už jen posledních pár míst.

digitalni hr

Návazná školení na Digitální HR

Praktické použití sociálních sítí v HR a Employer Brandingu

Ten ponese název Praktické využití sociálních sítí v HR, který bude na Digitální HR volně navazovat. Workshop bude plný cvičení, které vás naučí pracovat s nástroji jako je Canva, Buffer, Snapseed a další. Na workshop se však mohou přihlašovat i ti, kteří školením Digitální HR neprošli, ale mají zájem se naučit pracovat s těmito nástroji.

Jak využít Instagram pro digitální HR

Připravujeme také nové školení zaměřené na Instagram a jeho využití pro HR. Ze školení odejdete s praktickými znalostmi a schopností samostatně pracovat s Instagramem. Zároveň si odnesete tipy na nejrůznější aplikace pro úpravu fotek, vyhledávání hashtagů i plánování příspěvků. I toto školení je plné praktických cvičení, na kterých si nově nabyté znalosti rovnou vyzkoušíte v praxi.

Již brzy zveřejníme stránky a termíny pro workshop i školení Instagramu. Chcete,abychom vám dali vědět? Vyplňte tento formulář:




 

Written By